بسته پیشنهادی سرآشپز

زعفران مخصوص آشپزباشی ها

بسته های سرآشپز کافه زعفران برای افرادی که مناسبه که مصرف زعفران بالایی دارند. امکان خرید زعفران با تست رایگان در این بسته ها اصالت کالا را تضمین می کند.

حالا میخوایم بدونیم این زعفران برای چه کسانی مناسبه و از کجا بفهمیم که محصولی که خریداری میکنیم از کیفیت مناسبی برخورداره ؟

 رستوران دارا ، قنادی ها و همه افراد علاقه مند به هنر آشپزی که باید در انواع غذا ، دسر و شیرینی از زعفران استفاده کنند، ما بسته های ویژه سرآشپز رو بهشون پیشنهاد میدیم .

اکثر این افراد هم به کیفیت محصولشون خیلی اهمیت میدن ، یعنی یک قناد ، وقتی یک شیرینی زعفرانی میپزه توقع داره عطر و طعم زعفران رو هم تو محصولش احساس کنه.

اینجاست که کیفیت و اصالت زعفران خیلی مهمه . زعفران اصل هم عطر و طعم و هم قدرت رنگدهی بالایی داره. 

زعفران سرگل یا همون ممتاز از با کیفیت ترین زعفران هاست که چون قدرت رنگدهی بالایی داره ، برای مواردی همچون آشپزی، تهیه دسر و شیرینی استفاده میشه. 

زعفرانی که در بسته های ویژه سرآشپز کافه زعفران هست ، زعفران ممتازه .

مضرات مصرف بی رویه زعفران
خرید زعفران با تست رایگان

اول تست کن ، بعد بخر!

اگر شما هم کیفیت زعفرانی که مصرف می کنید واستون اهمیت بالایی داره می تونید از بسته های ویژه سرآشپز کافه زعفران استفاده کنید. در این بسته ها علاوه بر زعفرانی که شما خریداری کردید، یک بسته یک گرمی زعفران از همان زعفران خریداری شده به صورت رایگان قرار داده که شما می تونید ابتدا اون بسته رو استفاده کنید و در صورت رضایت کامل از کیفیت محصول تستی، بسته اصلی را باز کرده و  استفاده نمایید. در صورتی هم که از کیفیت محصول ناراضی بودید ، بسته اصلی زعفران رو به کافه زعفران پس بدید و هزینه محصول رو به صورت کامل دریافت کنید. 

تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی کافه زعفران دارای تضمین اصالت کالا می باشند. خرید زعفران با تست رایگان رو با کافه زعفران تجربه کنید.