تروند زعفران :: دانشنامه کافه زعفران

۶ فروردین, ۱۳۹۵ - کافه زعفران

قرن هاست که افتخار تولید مرغوب ترین زعفران جهان را در دست داریم و امروز بهترین زعفران جهان را با اصول علمی در شرایط کاملاً بهداشتی و با استفاده از روش های علمی، ابزار و تجهیزات مناسب و منابع انسانی متخصص ،همگام با رعایت آخرین استانداردهای جهانی با بالاترین کیفیت به نحو صحیح وعلمی، خود جمع آوری– فرآوری– خشک – نگهداری– بسته بندی و عرضه و صادر می نماییم.

دانشنامه کافه زعفران ، معرفی برندهای زعفران ایران:لوگوی تروند زعفران

همه آنهایی که واحد اصولی تروند زعفران را از نزدیک دیده اند این را گواهی می کنند که همکاران ما هر روز همه وجود خود را صرف تولید– دقت و کیفیت و بسته بندی زعفرانی می نماید که زعفران ایران به جایگاه واقعی و شایسته خود در سطح جهان برسد.

این واحد توانسته است در بدو امر خدمات قابل قبولی در امر آموزش وترویج روش های علمی در زمینه های برداشت –فرآوری ونگهداری زعفران به کشاورزان منطقه ارائه نماید و دست رنج واقعی آنها را به بهترین نحو در اختیار مصرف کنندگان زعفران در اقصی نقاط جهان قرار داده و به عنوان یک پایانه تخصصی صادرات زعفران در خراسان جنوبی عمل نماید.

اطلاعات تماس:

کارخانه:

آدرس: خراسان جنوبی ، قاین ، شهرک صنعتی ، بلوار صنعت ، خیابان یاس ، قطعه ۵۰-۴۹ ، مجتمع بین المللی تحقیقات ، کشت ، فرآوری ، بسته بندی و صادرات تروند زعفران قاین

کدپستی: ۹۷۶۱۱-۱۵۳۵۹

تلفن های تماس: ۳۲۵۳۸۴۸۸ – ۳۲۵۳۸۴۷۷ – ۰۵۶ ۳۲۵۳۸۸۱۵ – ۳۲۵۳۸۸۱۴ – ۳۲۵۳۸۶۰۰

فکس: ۳۲۵۳۸۶۳۰ – ۳۲۵۳۸۸۴۵ – ۰۵۶

پست الکترونیک:  saffron@tarvandsaffron.com –  tarvandsaffron@gmail.com

برای رفتن به وب سایت تروند زعفران اینجا کلیک کنید.

تصاویر نمونه محصولات تروند زعفران قائن:

در صورت تمایل می توانید از طریق این فرم ، کافه زعفران را در تکمیل این مقاله یاری دهید.

برچسب‌ها: , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *