زعفران بهرامن :: دانشنامه کافه زعفران

23 مارس, 2016 - کافه زعفران

شرکت زعفران بهرامن، در سال ۱۳۴۹ با نام تجاری زعفران عباس زاده پا به عرصه همت گذارده و پس از ۲۴ سال تلاش بی وقفه همگام با گذشت زمان و با پیشرفت جامعه و تکنولوژی و احساس نیاز به یک نام تجاری انحصاری، در سال ۱۳۷۳ به زعفران بهرامن تغییر نام یافته و با این برند فعالیت خود را به عنوان یک شرکت دانش محور که مشتری را در مقام شریک استرتژیک خود می شناسد ادامه داده است.

معرفی برندهای زعفران ایران: زعفران بهرامن

 

لوگوی زعفران بهرامن
لوگوی زعفران بهرامن

شرکت زعفران بهرامن، با بهره گیری از تجارب ارزشمند و طولانی مدت مدیران، متخصصیم و کارشناسان با تجهیز کامل آزمایشگاه کنترل کیفیت و با انجام آزمایشات لازم در جهت ارتقاء کیفیت محصول همواره مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی پا به عرصه رقابت گذاشته و توانسته دستاوردها و افتخاراتی را نصیب خود نماید.

کارخانه این شرکت، تولید کننده و بسته بندی کنندة زعفران با بیش از۴۰ سال تجربة موفق در بازارهای داخلی و بین المللی در محیطی به مساخت ۱۷۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی توس مشهد واقع شده است.در این کارخانه فرآوری، بسته بندی و صادرات انواع زعفران بر اساس استانداردهای بین المللی و ملی انجام می گیرد. این شرکت با تولید و تهیة بهترین نوع محصول زعفران، مطابق با معیارهای کیفیت جهانی، و عرضة آن در اوزان و بسته بندی های بسیار متنوع سعی در برآورده نمودن تمامی سلایق و نیازهای مصرف کنندگان خود در سرتاسر جهان دارد.

کلیه مراحل بسته بندی و سورت زعفران در این کارخانه توسط سیستمهای دقیق و افراد آموزش دیده و مجرب انجام میگیرد. زعفرانها در این شرکت پس از مرحله آزمایش و سورت در اوزان مختلف بسته بندی میگردد که بسته به نیاز مصرف کنندگان مختلف، تنوع وزنی از ۱/۰ گرم تا ۵۰۰ گرم در خط تولید این شرکت قرار دارد. به دلیل آسیب پذیربودن نسبی زعفران در مقابل رطوبت ، نور آفتاب، و فرار بودن عطر آن، نفوذ ناپذیر بودن بسته بندی ، شرایط بسته بندی و نگهداری محصولات دارای اهمیت به سزایی است. که در این شرکت به دلیل دارا بودن انبارهای مدرن و استاندارد از لحاظ رعایت شرایط کنترل دما و رطوبت ، این امر به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد.

دفتر مرکزی:

مشهد، خیابان امام رضا بین هتل تهران و مهدیه

تلفن : ۸۵۴۱۵۶۸ ۰۵۱۱

نمابر: ۸۵۴۶۳۱۲ ۰۵۱۱

ایمیل: info@bahramansaffron.com

کارخانه :

مشهد – شهرک صنعتی توس

برای رفتن به وب سایت رسمی زعفران بهرامن اینجا کلیک کنید.

جهت رفتن به فروشگاه اینترنتی زعفران بهرامن کلیک کنید.

نمونه تصاویر محصولات بهرامن:

 

 

برچسب‌ها: , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *