زعفران بدیعی :: دانشنامه کافه زعفران

۴ فروردین, ۱۳۹۵ - کافه زعفران

 

شرکت زعفران بدیعی در سال ۱۳۶۹ توسط احمد بدیعی به منظور هدف قرار دادن بازارهای بین المللی با تضمین کیفیتی عالی بنا نهاده شد.سال های اولیه تاسیس ، شرکت همکاری بسیار نزدیکی با وزارت کشاورزی جهت توسعه مراکز کشت زعفران در شهرهای مختلف استان خراسان به منظور بهبود وضع زعفران در کشور داشته و سرمایه گذاری های بسیاری در امر پژوهش های علمی انجام داده است .

دانشنامه کافه زعفران ، معرفی برندهای زعفران ایران:

لوگوی زعفران بدیعی
لوگوی زعفران بدیعی

به همین منظور شرکت های مختلف “گروه تحقیق و توسعه” برای آموزش روش های جدید در پرورش و خشک کردن زعفران به منظور بهبود نتایج حاصله تشکیل داده است. زعفران بدیعی یک شرکت پیشرو در تولید زیست محیطی زعفران می باشد که در مزارع خود از آخرین فن آوری های تحقیق به منظور بدست آوردن کیفیت برتر و مکانیزاسیون محصولات استفاده می کند.

زعفران بدیعی با داشتن دفاتری در مشهد ، قائن ،تربت و دیگر شهرهای جنوب خراسان و همچنین در اختیار داشتن مزارع زعفران در این شهرها توانسته علاوه بر پوشش نیازهای بازار داخلی به دیگر کشورهای جهان نیز محصول خود را با بهترین کیفیت صادر نماید.

زعفران بدیعی با تضمین کیفیت محصولات خود و دادن خدمات عالی به مشتریان دارای اعتباری بین المللی در عرصه صادرات زعفران به بیش از ۳۰ کشور می باشد که محصولات این شرکت با دو برند بدیعی و زرنما به دیگر کشورهای جهان صادر می گردد.

اطلاعات تماس:

ایمیل:

info@badieesaffron.com

تلفن تماس:

٠٩١٥١١٦٣٤٧٠

فاکس:

٠٥١٣٣٦٥٦٦٢٢
برای رفتن به وب سایت رسمی زعفران بدیعی اینجا کلیک کنید.

تصاویر نمونه محصولات زعفران بدیعی:

 

در صورت تمایل می توانید از طریق این فرم کافه زعفران را در تکمیل این مقاله یاری کنید.

 

برچسب‌ها: , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *