زعفران امیری :: دانشنامه کافه زعفران

۲ فروردین, ۱۳۹۵ - کافه زعفران

واحد تولید و بسته بندی زعفران امیری با هدف ارائه محصولاتی با سطح کیفی بالا و تامین نیاز مصرف کنندگان فعالیت خود را با این نام در سال ۱۳۷۴ آغاز نمود .

دانشنامه کافه زعفران ، معرفی برند های زعفران ایران:

 

زعفران امیری
زعفران امیری

واحد تولید و بسته بندی زعفران امیری با هدف ارائه محصولاتی با سطح کیفی بالا و تامین نیاز مصرف کنندگان فعالیت خود را با این نام در سال ۱۳۷۴ آغاز نمود . زعفران طلای سرخ ایران سبد کالای فعلی این شرکت را تشکیل می دهد ، خداوند متعال را شاکریم که توانسته ایم در این راه ، پروانه نشان استاندارد از اداره استاندارد تحقیقات صنعتی ایران و همچنین گواهینامه مدیریت کیفیت  ISO9002.2000 و گواهینامه بهداشت بین المللی   HAccP از Tvv اتریش دریافت نمائیم که در مسیر تولید و بسته بندی زعفران گواهی است بر توجه زعفران امیری بر سلامت و امنیت خاطر مصرف کننده عزیز و نهایتاً کل جامعه . اما آنچه ارزشمند است تائید کیفیت محصولات توسط مشتریان محترم خواهد بود که امید داریم با ارائه محصولاتی خالص به این مهم دست یابیم .
سالهاست که این شرکت افتخار دارد ، علاوه بر توجه به بازارهای داخلی در صحنه های بین المللی به عنوان نماینده فعال ایران حضور یافته و جزصادرکنندگان طلای سرخ ایران به نقاط جهان باشد . مسلماً با اتکای به خالق هستی ، کیفیت را سرلوحه ی کارمان قرار می دهیم تا دلیلی محکم برای دوستی صمیمانه بین ما و شما مشتریان عزیز باشد.

آدرس : مشهد ، خیابان امام رضا (ع) ، امام رضا(ع) ۱۶ – عنصری غربی ۲ – پلاک ۴۴
نلفن :۳۸۵۱۳۱۲۶ :: ۳۳۶۴۷۷۱۱ ۰۵۱
همراه : ۰۹۱۵۱۱۵۶۳۸۹ :: ۰۹۱۵۳۲۲۵۱۷۱
فکس : ۳۸۵۴۶۱۱۶ – ۳۳۶۶۳۱۹۴ ۰۵۱
پست الکترونیک : info@amirisaffron.com :: amirisaffron@hotmail.com

برای رفتن به وب سایت رسمی زعفران امیری اینجا کلیک کنید.

تصاویر نمونه محصولات زعفران امیری:

در صورت تمایل می توانید از طریق این فرم کافه زعفران را در تکمیل اطلاعات این مقاله یاری دهید.

برچسب‌ها: , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *