اخذ نماد اعتماد الکترونیک توسط کافه زعفران

۱۱ بهمن, ۱۳۹۴ - کافه زعفران

از این پس با اعتماد کامل خرید اینترنتی خود را از کافه زعفران انجام دهید. کافه زعفران داری نماد اعتماد الکترونیکی شد.

فروشگاه کافه زعفران  با هدف عرضه مستقیم زعفران و زرشک و خشکبار  قائنات در مرداد ماه سال جاری افتتاح شد. در این مدت  همواره کوشش ما بر این بوده است که بتوانیم محصولات استراتژیک منطقه قائنات را به طور مستقیم به دست مصرف کنندگان محترم برسانیم.

اولین گام در این راه، برقراری ارتباط مستقیم با کشاورزان و البته برند های معتبر زعفران و زرشک و خشکبار بود که به حمدلله در همان ابتدای شروع به کار حاصل شد و هنوز هم رایزنی ما با سایر برند های معتبر فعال در این عرصه در شهرستان قائنات ، پایتخت زعفران جهان ، ادامه دارد که ان شاا… به زودی شاهد عرضه برند های متنوع تری در کافه زعفران خواهیم بود.

گام بعدی در جلب اعتماد مصرف کنندگان و همچنین معرفی کافه زعفران به کاربران اینترنتی شرکت در بخش مسابقه در جشنواره وب ایران بود که خوشبختانه باعث کاندیدا شدن کافه زعفران در بخش فروشگاه های اختصاصی معتبر ترین جشنواره وب سایت های ایران شد.  رای گیری مردمی این جشنواره از ۲۰ بهمن ماه شروع خواهد شد.

گام مهم بعدی که امروز حاصل شد ، اخد نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت بود. با این کار شما مشتریان  و همراهان همیشگی می توانید با اعتماد کامل نسبت به خرید از فروشگاه کافه زعفران اقدام نمایید.

با تشکر از همراهی یکایک شما عزیزان…

همچنان منتظر تغییرات و امکانات جدید در کافه زعفران باشید…

واحد پشتیبانی فروش کافه زعفران.

کافه زعفران

برچسب‌ها: , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *