در کنار توضیحات محصولات کافه زعفران نماد هایی قرار دارند که هر کدام نشان دهنده مفهوم خاصی هستند. اگر به تازگی می خواهید به جمع مشتریان کافه زعفران اضافه شوید برای اطلاع از معنی هر یک از این نماد ها تا انتها این مطلب را مطالعه کنید.

همراه هدیهدریافت هدیه به همراه محصول خریداری شده

وجود این تصویر در کنار برخی از محصولات کافه زعفران به این معناست که شما با خرید این محصول ، یک بسته هدیه هم از طرف کافه زعفران دریافت خواهید کرد. بسته های هدیه کافه زعفران شامل بسته های خشکبار اصیل منطقه خراسان جنوبی می باشند که  به رسم قدردانی از خرید شما در بسته پستی شما قرار داده می شوند. نمونه ای از این بسته ها را در تصاویر زیر مشاهده می کنید.لازم به ذکر است که در هر خرید تنها یکی از بسته های زیر قرار داده خواهد شد.

 

 

تضمین اصلالت زعفران

 تضمین اصالت کالا توسط کافه زعفران

وجود این تصویر در کنار محصولات کافه زعفران به معنای تضمین اصالت این کالا توسط کافه زعفران می باشد. کالاهایی که دارای این برچسب می باشند در صورت وجود هر گونه مشکلی اعم از نداشتن کیفیت لازم، گذشتن تاریخ مصرف محصول و یا تقلبی بودن آن بدون قید و شرطی پس گرفته می شوند و همچنین مبلغ پرداختی شما تماماً عودت داده می شود. اگر از راه های شناخت زعفران تقلبی آگاهی ندارید می توانید از طریق این لینک ، با روش های خانگی شناخت زعفران تقلبی آشنا شوید. همچنین در صورتی که به هر دلیلی از خرید خود رضایت نداشتید و بسته را باز ننموده باشید، می توانید تا 7 روز پس از زمان خرید، بسته را بدون هیچ قید و شرطی به کافه زعفران عودت نمایید. در فهرست زیر محصولاتی که دارای تضمین اصالت کالای کافه زعفران هستند را مشاهده می کنید.

 

ارسال نمونه تستی رایگان به همراه خرید شما

وجود این تصویر در کنار برخی از محصولات کافه زعفران به این معناست که شما با خرید این محصول ، یک بسته تست رایگان زعفران هم از طرف کافه زعفران دریافت خواهید کرد. بسته تستی دارای مقدار کمی زعفران، با همان کیفیت زعفران خریداری شده شما می باشد که به صورت رایگان در بسته شما قرار خواهد داشت.در زیر نمونه ای از بسته تست  را مشاهده می کنید.زعفران ممتاز 150 گرمی کافه زعفران

شما می توانید برای اطمینان از کیفیت زعفران خریداری شد ابتدا زعفران داخل این بسته را مصرف نموده تا در صورت عدم رضایت از خرید ، محصول اصلی را به کافه زعفران عودت نمایید.

 

 

زعفران برای مصارف خانگیمحصول مناسب برای مصارف خانگی

وجود این تصویر در کنار برخی از محصولات کافه زعفران به این معناست که این محصول برای مصارف خانگی مناسب می باشد. مصارف خانگی شامل آشپزی، استفاده در انواع شیرینی ها و نوشیدنی ها می باشد. در لیست زیر فهرست محصولاتی که برای مصارف روزانه مناسب می باشند را مشاهده می کنید. با خرید این محصولات از کافه زعفران، طعم زعفران اصیل را به جمع خانواده خود اضافه کنید.

 

 

زعفران برای آشپزها
محصولات مناسب سرآشپزها

وجود این تصویر در کنار برخی از محصولات کافه زعفران به این معناست که این محصول برای سرآشپرها مناسب می باشد. از آنجایی که خرید زعفران جای ویژه ای در سبد خرید سرآشپز ها دارد بسته بندی های جدید را برای این دسته از مشریان مان آماده کرده ایم. این بسته بندی ها هم از لحاظ کیفی دارای کیفیت مناسبی هستند و هم دارای قیمت مناسبی تری نسبت به سایر محصولات می باشند. با خرید این محصولات از کافه زعفران، طعم زعفران اصیل را غذاهای خود اضافه کنید.

 

 

زعفران برای هدیهمحصول مناسب هدیه

وجود این تصویر در کنار برخی از محصولات کافه زعفران به این معناست که این محصول برای هدیه مناسب می باشد. در واقع محصولات دارای این نماد محصولات محبوب نزد مصرف کنندگان است که می خواهند از زعفران به عنوان هدیه ای ارزشمند استفاده کنند.این نوع زعفران ها از لحاظ کیفیت در سطح بسیار خوبی هستند و در بسته بندی هایی شکلی روانه بازار شده اند. با خرید این محصولات از کافه زعفران، طعم زعفران اصیل را به کسانی که دوستشان دارید هدیه دهید.