زعفران روحانی :: دانشنامه کافه زعفران

۲۰ فروردین, ۱۳۹۵ - واحد فروش

مدیران شرکت روحاني در زمينه تجارت بين المللي و صادرات کالا به کشورهاي معتبر اروپائي و آسيايي، همواره بر ارسال کالاهاي استاندارد مطابق با آخرين فن آوري هاي روز جهان تاکيد داشته اند.

دانشنامه کافه زعفران، معرفی برندهای زعفران ایران:

لوگوی زعفران روحانی
لوگوی زعفران روحانی

مديران شرکت روحاني در زمينه تجارت بين المللي و صادرات کالا به کشورهاي معتبر اروپائي و آسيايي، همواره بر ارسال کالاهاي استاندارد مطابق با آخرين فن آوري هاي روز جهان تاکيد داشته اند. از ارکان اساسي فلسفه کاري اين شرکت شناسائي و فروش زعفران اصيل و با کيفيت به عرضه کنندگان معتبر در سطح جهان و مصرف کنندگان در زمينه هاي صنعتي و درماني مي باشد. يکي از اهداف و وظايف اين شرکت ارائه بهترين کيفيت زعفران در انواع بسته بندي مي باشد.

کليه فعاليت هاي بازرگاني شرکت زعفران روحاني از طريق مبادي قانوني و رسمي کشور و با استفاده از کارت بازرگاني اتاق بازرگاني، صنايع و معادن ايران صورت مي گيرد. در کنار فعاليت صادرات اين شرکت در نظر داريم تا با فروش در داخل کشور نيز بتوانيم لبخند رضايت بر روي لبان شما عزيزان بياوريم. رسالت ما کيفيت است و همواره بر اين اصل تکيه کرده و اطمينان داريم که مي توانیم انتظار شما را برآورده کنيم.

 

اهداف اصلي اين مجموعه نوآوري در موضوع فرآورده هاي زعفران و ايجاد محصولات فرعي در زمينه اين گياه ارزشمند ايراني مي باشد که اميدواریم با ياري خداوند باري ديگر پرچم کشور عزيزمان ايران را در تمام جهان برافراشته نگاه داريم. ما مفتخريم که با داشتن خانواده اي کوچک ميتوانيم بهترين کيفيت و خدمات را به تمام مردم جهان عرضه کنيم. کيفيت هدف ما نيست , وظيفه ماست.

اطلاعات تماس:

 

شماره تماس ثابت ۰۵۱۳۵۰۱۷۵۴۸

شماره تماس مدیر عامل : ۰۹۱۵۹۱۶۳۵۸۷

پست الکترونیکی پشتیبانی : Support@Saffronrowhani.ir

پست الکترونیکی مدیر عامل : Mehrdad.rowhani20@gmail.com

آدرس : ایران-خراسان رضوی-مشهد-خیابان راهنمایی-ساختمان طلا-طبقه اول-زعفران روحانی

برای رفتن به وب سایت رسمی زعفران روحانی، اینجا کلیک کنید.

 

تصاویر نمونه محصولات زعفران روحانی:

در صورت تمایل می توانید کافه زعفران را از طریق این فرم, در تکمیل این مقاله یاری نمایید.

برچسب‌ها: , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *