زعفران بهرامن :: دانشنامه کافه زعفران

۴ فروردین, ۱۳۹۵ - واحد فروش

شرکت زعفران بهرامن، در سال ۱۳۴۹ با نام تجاری زعفران عباس زاده پا به عرصه همت گذارده و پس از ۲۴ سال تلاش بی وقفه همگام با گذشت زمان و با پیشرفت جامعه و تکنولوژی و احساس نیاز به یک نام تجاری انحصاری، در سال ۱۳۷۳ به زعفران بهرامن تغییر نام یافته و با این برند فعالیت خود را به عنوان یک شرکت دانش محور که مشتری را در مقام شریک استرتژیک خود می شناسد ادامه داده است.

دانشنامه کافه زعفران, معرفی برندهای زعفران ایران:

 

لوگوی زعفران بهرامن
لوگوی زعفران بهرامن

شرکت زعفران بهرامن، با بهره گیری از تجارب ارزشمند و طولانی مدت مدیران، متخصصیم و کارشناسان با تجهیز کامل آزمایشگاه کنترل کیفیت و با انجام آزمایشات لازم در جهت ارتقاء کیفیت محصول همواره مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی پا به عرصه رقابت گذاشته و توانسته دستاوردها و افتخاراتی را نصیب خود نماید.

کارخانه زعفران بهرامن کارخانه زعفران بهرامن تولید کننده و بسته بندی کنندة زعفران با بیش از۴۰ سال تجربة موفق در بازارهای داخلی و بین المللی در محیطی به مساخت ۱۷۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی توس مشهد واقع شده است.در این کارخانه فرآوری، بسته بندی و صادرات انواع زعفران بر اساس استانداردهای بین المللی و ملی انجام می گیرد. این شرکت با تولید و تهیة بهترین نوع محصول زعفران، مطابق با معیارهای کیفیت جهانی، و عرضة آن در اوزان و بسته بندی های بسیار متنوع سعی در برآورده نمودن تمامی سلایق و نیازهای مصرف کنندگان خود در سرتاسر جهان دارد. کلیه مراحل بسته بندی و سورت زعفران در این کارخانه توسط سیستمهای دقیق و افراد آموزش دیده و مجرب انجام میگیرد. زعفرانها در این شرکت پس از مرحله آزمایش و سورت در اوزان مختلف بسته بندی میگردد که بسته به نیاز مصرف کنندگان مختلف، تنوع وزنی از ۱/۰ گرم تا ۵۰۰ گرم در خط تولید این شرکت قرار دارد. به دلیل آسیب پذیربودن نسبی زعفران در مقابل رطوبت ، نور آفتاب، و فرار بودن عطر آن، نفوذ ناپذیر بودن بسته بندی ، شرایط بسته بندی و نگهداری محصولات دارای اهمیت به سزایی است. که در این شرکت به دلیل دارا بودن انبارهای مدرن و استاندارد از لحاظ رعایت شرایط کنترل دما و رطوبت ، این امر به بهترین نحو ممکن انجام می گیرد.

دفتر مرکزی:

مشهد، خیابان امام رضا بین هتل تهران و مهدیه

تلفن : ۸۵۴۱۵۶۸ ۰۵۱۱

نمابر: ۸۵۴۶۳۱۲ ۰۵۱۱

ایمیل: info@bahramansaffron.com

کارخانه :

مشهد – شهرک صنعتی توس

برای رفتن به وب سایت رسمی زعفران بهرامن اینجا کلیک کنید.

 

نمونه تصاویر محصولات بهرامن:

 

در صورت تمایل می توانید از طریق این فرم کافه زعفران را در تکمیل این مقاله یاری کنید.

برچسب‌ها: , , , , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *